Sepetim ( 0 )

HAKKIMIZDA

Bizim için mobilya demek sadece ağaçtan bir nesne demek değil. Herşeyden önce bir sanat. Dünya'nın her köşesinde, tüm yaşamların tam merkezinde, değer katan, renk katan, güzellik katan, yaşanılan bir hayat.

İşte bu yüzden bizim için mobilya üretmekte sadece bir ağacı işlemek değil. Hayatınıza tüm bu değer ve güzelliklerle anlam katmak için, ruhumuzu kattığımız bir sanat.

2000 yılında çıktık yola. Tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimizle sürekli büyüyen gücümüzü Arabalı Yatak ve Genç Odası üretimi üzerine yoğunlaştırdık. Kendi markamızla birçok model ve renkte Arabalı Yataklar ve Genç Odaları üretmekteyiz.

Almanya, Arabistan, Avusturya, İngiltere, Rusya. Canlı, dinamik, tecrübeli ve uzman kadromuzla sınırların ötesine taşıdık sanatımızı ve ülkemizin adını, büyük bir azim ve heyecanla.

Daima üstün kalite ve fiyat anlayışı, en uygun fiyata en iyi kalite ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en temel ilkelerimizi oluşturur.

Büyüyen memnun müşteri portföyümüzün isteklerine en iyi şekilde cevap vermeyi sürdürmek üzere aylık üretim kapasitemizi arttırma yönünde teknoloji, makine ve işgücü yatırımlarımızı aralıksız olarak gerçekleştirmekteyiz.

Geldiğimiz noktada Arabalı Yatak ve Genç Odası kapasitemizi aylık 1000 takıma çıkardık.

Arabalı Yataklar ve Genç Odaları üzerine sektöre değer katan ve önemli bir konuma sahibiz. Bu başarımızı genişleterek diğer mobilya kollarında da sürdürmeyi hedefliyoruz.